Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 71 x 131 cm, rámováno, datace1925, signováno vlevo dole Jar. Jareš 25. Malíř a uměleckoprůmyslový výtvarník. Studoval na UPŠ v Praze a u prof. Štursy na AVU. Autor viz T 1/422, V 2/533, Ch 4/186, NEČVU 1/315.